О компанії ТОВ "Профіт Центр 777"

Перехід України до ринкової економіки  зумовив демонополізацію ринку електроенергії. Тепер будь-яке підприємство України має право самостійно обирати постачальника електричної енергії Споживачу, тобто  співпрацювати з підприємствами, які є альтернативою обленерго.

Конкурентні переваги нашого підприємства «Профіт Центр 777» як постачальника електричної енергії СПОЖИВАЧУ :

Перша перевага — поставка електроенергії напряму з Енергоринку.
Друга перевага – все, що стосується лімітів споживання , це наша компетенція у стосунках зі споживачем. Ми поставляємо електричну енергію  споживачеві в заявленому обсязі з урахуванням приєднаної потужності.  

Тариф на електроенергію для Споживача буде залежати від графіку та обсягів її споживання, фактичної закупівельної ціни на енергоринку та вартості послуг з розподілу в мережах обленерго, рентабельність  «Профіт Центр 777» (оговорюється та визначається за згодою двох сторін).
Терміни та порядок оплати активної електроенергії оговорюється та визначається за згодою двох сторін.

Постачання електричної енергії  ТОВ «Профіт Центр 777» СПОЖИВАЧУ це звільнення від паперової рутини підриємців- споживачів, а також захист  інтересів Споживача  у процесі поставок.

 Споживач може самостійно обрати постачальника електроенергії – з найнижчими цінами та найвищою якістю, відмовившись від послуги монополіста-обленерго. Право вибору нового постачальника електроенергії гарантує Закон  «Про ринок електроенергії».